درباره آی سرام 

شركت آی سرام ايران با نزديك به دو دهه سابقه درخشان در طراحی و توليد ظروف  سراميكی ،يكی از بزرگترين و معتبرترين كارخانه های توليدی در كشور ايران می باشد كه از محبوبيت بالايی در بين برند های توليد كننده اين ظروف برخوردار است. 

حوزه فعاليت اين شركت با صادرات به كشورهاي همسايه نيز رسيده و توانسته بخشی از نياز اين بازارهای خارجی را نيز تامين كند.

بنيان گذار شركت آی سرام آقای روح اله رضايی در سال ١٣٨٧ اين كارخانه را برای توليد ظروف سراميك راه اندازی كرد در سال ١٣٩٢ كارخانه دوم جهت خط توليد اين ظروف به صورت اتوماتيك  نيز به  مجموعه اضافه شد تا بتواند رضايت مشتری را در تامين سفارشات بزرگ و كوچك به حداكثر برساند.

آی سرام  با توليد ظروف در سبك های مدرن و رنگهای زيبا و به روز شده  توانسته در طراحی آشپزخانه های با ديزاين های به روز همواره انتخاب اول  باشد و هميشه در اين زمينه ارايه دهنده نوآوری های خاص در توليد بوده است. 

آی سرام با توليد محصولات بسيار متنوع  و باكيفيت با كمك برترين مهندسان و متخصصان سراميست  ايرانی و گروه طراحان خوشفكر  هميشه يك انتخاب متمايز برای بازار مصرف بوده  و محبوبيت خاصی را برای خود در بين مشتريان ايجاد كرده است.

شركت ما حضور پيوسته در نمايشگاههای بين المللی تهران و ساير نمايشگاه های معتبر داخلی و خارجی را داشته و دارد و همواره از اين طريق دستاوردها و رنگهای و ايده های جديد خود را به معرض نمايش می گذارد.

نمايندگی های بزرگ فروش اين شركت در بيش از بيست شهر بزرگ ايران و با زير مجموعه های بيش از هزار و دويست واحد فروشگاهی مشغول به فعاليت ميباشند.

با توجه به سبك مدرن زندگی و نياز به توليد با تكنولوژی روز دنيا شركت آی سرام جهت طرح و توسعه خود و پيشبرد اهداف مايل به همكاری با شركت های بزرگ توليد كننده مواد و تجهيزات  اين صنعت در اروپا  و دنيا ميباشد كه متاسفانه برخی از تحريم ها و موانع مانع از رسيدن به هدف ها گرديده كه اميدواريم به زودی اين اهداف محقق گردد.

مشتری مداری ،كيفيت بالا و نوآورانه و سازگار با محيط زيست  هميشه سرلوحه كار اين شركت بوده تا بتواند حس خوب ميزبانی و رضايت تمام شما مشتريان عزيز را جلب نمايد.

همه ما در آی سرام مشتاقانه منتظر همكاری با شما در رسيدن به يك توافق در داد و ستد به صورت برد برد هستيم.

خلاقیت در تولید

کیفیت بالا

تحویل سریع

پشتیبانی 24 ساعته

کیفیت 94%
تنوع 86%
پشتیبانی 91%
خدمات پس از فروش 91%